27 Ocak 2016 Çarşamba

FULYA'PIM İŞLER...Merhabalar Sevgili SİHİRLİ YEMEK KUTUSU ziyaretçileri,

fulyapımlezzetler isimli bloğumda, sihirli yemek kutusundan çıkan ve sizlerle paylaştığım mutfak tariflerinin yanısıra, aynen fulyapımlezzetler gibi tamamen bana ait "fulyapım bir takım çalışmaları" da paylaşmaya ve sizlerin beğenisine sunmaya karar verdim.

Sizlere, farklı konularda küçük sunumlar yapıp değişik ve şık fikirler de vermek geldi içimden:)))

Mutfakta bunun ne işi var demeyin:), çünkü burada tek maksat yaptığım hoş çalışmalarımı sizlerle paylaşmak (tabi bunlar, ayda yılda bir olacak, güzel yaratıcı fikir ve çalışmalarım:)))...
Sonuçta, bu konuda blok kuran arkadaşlar var bunları da büyük zevkle takip ediyorum. Benimki sadece kendi yapımım olan ve gerçekten çok şık olduğunu düşündüğüm fikirleri sizlerle fulyapım aracılığıyla paylaşmak...

Ben, uygun olduğum her fırsatta yaratıcı ve bana keyif veren yeni şeyler yapmaktan ve ortaya çıkan çalışmayı gerçekten değerini bilen kişilerle paylaşmaktan zevk alıyorum ve boş kalmayı hiç sevmiyorum hepsi bu.

Genel anlamda, paylaştıkça bir takım şeylerin daha fazla keyif vermeye başladığını görmek ve bunun gibi çalışmalar sayesinde keyifli anlar yaşamak ve yaşatmak güzel diye düşünüyorum.

Yazılarımı ve paylaşımlarımı okuyan tüm ziyaretçilerimden ufak da olsa görüş ve yorumlarını her zaman beklerim. Sizin düşüncelerinizi öğrenmek ve desteklerinizi görmek, henüz yeni sayıldığım bu keyifli yolda benim için gerçekten çok önemli ve değerli olacaktır.


Saygılar, Sevgiler...


Fulya:)


4 yorum:

 1. Merhabalar ..:)) Farklı ve yaratıcı bilgiler, el işleri, hobiler paylaşmak çok hoş olur. Bunlara gezdiğiniz yerleri, tattığınız yemekleri de ekleyebilirsiniz.. Merakla bekliyorum.. Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok haklısınız Oya Hn.
   Ayrıca yorumunuz için gerçekten teşekkür ediyorum.
   Uygulamaya geçeceğim😊...

   Sil
 2. Merhabalar
  Hobilere bayılırım. Çeşitlilik herzaman iyidir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sevindim dönüşlerinize, teşekkürler:)

   Sil