20 Ocak 2016 Çarşamba

SAYFAMIN YENİ DÜZENİ İLE SİZLERLE BİRLİKTEYİM:))Hepinize Merhabalar,

Kasım 2015'ten bu yana bloğum -fulyapimlezzetler- "SİHİRLİ YEMEK KUTUSU" vasıtasıyla sizlerle birlikteyim ve karşılıklı çok da hoş paylaşımlarımız olduğunu düşünüyorum.

Büyük bir heyecan ve hevesle başladığım bu yolda ilerleme şevkim, siz değerli arkadaşlar sayesinde gittikçe artıyor. Sayfamın biraz düzene ihtiyacı olduğunu, hatta bazı ufak eksikliklerin olduğunu fark ettim.

Bu anlamda, zaten aklımda olan tasarımla ilgili bazı düzenlemeler yapmaya başlayarak sizlerle buluşma noktamızda hoş yenilikler yapmaya karar verdim. Bunu sizlere daha keyifli anlar yaşatmak ve daha güzel bir görüntü sağlamak, blok ziyaretlerini daha eğlenceli hale getirmek adına gerçekleştirmek istedim.

Şimdi "SAYFAMIN YENİ DÜZENİ İLE SİZLERLE BİRLİKTEYİM:))) yani devammm...

Umarım biraz daha hoş bir görüntü sağlamışımdır ve keyifli paylaşımlara kaldığımız yerden devam ederiz.
Bu sadece başlangıçtı:)) elimden geldiğince geliştirmeye ve daha fazlasıyla sizlerle birlikte olmaya devam etmeyi umuyorum...


Şimdi sizden ricam;
LÜTFEN ziyaret ettiğiniz ve okuyarak gerçekten beğendiğiniz yazılarım için, varsa yorumlarınızı bana ileterek benimle iletişime geçmeniz, iyi bulduğunuz tariflerimi beğenmeniz ve eğer değer bulursanız blok sayfamın takipçisi olmanızdır.ŞİMDİDEN HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM, SEVGİLER...
2 yorum: