23 Mart 2016 Çarşamba

HAFTANIN BLOĞU'NA "HOŞGELDİNİZ"...Merhabalar,

HAFTANIN BLOĞU'NA HOŞGELDİNİZ SEFALAR GETİRDİNİZ...Değerli arkadaşım Cafe Tigris beni layık görüp "Haftanın Bloğu" seçerek beni mutluluktan çılgına çevirdi:)))
Bana da üzerime düşen bu keyifli görevi yerine getirmek ve sizleri hoş bir şekilde ağırlamak kalıyor. Umarım başarılı olur ve sizleri güzelce karşılayabilirim.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum, haberi aldığım anda ayaklarım yerden kesildi, belki bana gülenler ya da abarttığımı düşünenler olabilir ama gerçek bu gizleyemem...
Sanırım ben her duyguyu fazla yoğun yaşıyorum, üzülmem de aynen buna benziyor maalesef...
Neyse şimdi bizim konumuz gayet sevimli ve huzurlu:)) üzüntüye, üzülmeye yer yok değil mi ama:)

Tabi bu mutlu haberi anneme de uçurdum hemen, sanki gerçekten kendi evim varmış ve arkadaşlarım ilk kez evime geliyormuş gibi hissettim, bunun tadına varabildim ne kadar hoş...

Şimdi çok uzak yollardan şehir dışından gelenler olacak dedim (sonuçta hepiniz Istanbul'da yaşamıyor) ve çayımızı demledim, çoktan demini aldı bile. Yol yorgunluğunuzu ilk olarak mis kokulu taze bir fincan çay alır diye düşündüm, yanına ikram edebilecek bir çok şey yapmak istedim sizler için ama vakit kaybetmeden, bir an önce sizleri bekletmeden ağırlamak da istedim bir taraftan veeeeeee.......

Sizi eşi benzeri olmayan missss kokularla karşılamak istedim:)
Geçen hafta annem memleketimiz Antalya'ya gitmişti dönüşte bahçemizdeki çiçeklerden toplamış ve yanına almış. Hala canlılıklarını korumaları ve o missss kokularında en ufak bir azalma olmadığına inanabiliyor musunuz...

Doğal olan her şey benim için çok değerlidir gerçekten. Bunları da sizleri karşılamak için kullanmak istedim. Kokuları geliyor değil mi???


Bu arada kozalaklar da kendi çam ağacımızın... bebeklerimiz gibi onlar bizim çünkü minicik fidanlardan ekip bu zamana kadar yetiştirdik onları:)))


Ama tamamen de boş gönderemezdim sizleri:)
Çayımızın yanına atıştırmalık yemişler hazırladım, haydi bakalım doldurabilirim artık boş fincanları, gelsin çaylar...


Bir dahaki sefere ellerimle şu böreği açmak isterim sizlere:)))) hatta varsa isteklerinizi de alabilirim seve seve hazırlarım:)

SİZİ SEVİYORUMMMMMM...

Madem misafir ağırlıyorum, bu güzel günün sonunda misafirlerimi yolcu etmem de gerek, kurallara uyalım... veeeee diyelim ki:

TEKRAR BEKLERİM, ARAYI AÇMAYALIM, KENDİNİZİ ÖZLETMEYİN, GÖRÜŞMEK ÜZERE...

GÜLE GÜLEEEEEEEEE:))))))))